Pro anonymní měření návštěvnosti a personalizaci e-shopu používáme cookies. Více informací

czech slovak

Buďme stále v kontaktu!
SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Najdete nás na FB   Najdete nás na INSTAGRAMU

 

PŘIJĎTE SI ZBOŽÍ VYZKOUŠET

Stavte se v naší kamenné prodejně!

 

Přijďte k nám! Není nad to si zboží vyzkoušet.


Rádi poradíme s výběrem a  budeme se Vám věnovat s maximální péčí.

 

FREESTYLE DANCE SHOP

Školní 1000/21
Teplice (Ústecký kraj)
Po - Pá 9:00 - 17:00
Tel.: 725 649 007
Tel.: 725 279 951

víc zde →

 

 

OZNAMOVACÍ POVINNOST EET
Podle zákona č. 112/2016 Sb. o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

 

Všechna práva vyhrazena. Kopírování částí nebo celého obsahu webu včetně jeho textů a stylizací, grafických prvků a fotografií je povoleno pouze se souhlasem provozovatele. Fotografie použité jako hlavní fotografie produktů a fotky jednotlivých barevných variant na webu jsou majetkem provozovatele, jednotlivé části fotografií a fotografie v detailu produktu jsou majetkem výrobce. U značky NEYWER jsou majetkem provozovatele i jednotlivé fotky v detailu zboží.


ZVOLTE SPRÁVNOU VELIKOST

ÚVOD » ZVOLTE SPRÁVNOU VELIKOST

JAK ZVOLIT SPRÁVNOU VELIKOST

 • OBLEČENÍ

Rozměry oblečení u jednotlivých značek se mohou lišit, a proto pro vás postupně každý kus ručně přeměřujeme a v detailu u většiny zboží uvádíme základní rozměry do přehledných tabulek.

 • OBUV

Vždy měřte! Stoupněte si na papír, postavte se na měřenou nohu a těsně ji obkreslete, změřte kolmo na osu chodidla nejdelší délku (tj. pata, palec). Podle výsledného rozměru vyberte správnou velikost obuvi uvedenou v tabulce. Některé boty mají v tabulce uvedeno přímo pro jako dlouhé chodidlo jsou vhodné, jiné mají uvedenou délku stélky – zde je třeba k naměřené délce chodidla přidat ještě cca 0,5 cm. U piškotů se velikost volí rovnou podle naměřené délky, nic se nepřipočítává, piškoty mají nohu „obepnout“
Taneční boty jsou vhodné pro sálové podlahy jako je baletizol, parkety, linoleum... Naopak nejsou určeny pro venkovní povrchy jako je beton, štěrk, asfalt... při použití na nevhodném povrchu může dojít k poškození obuvi a neuznání případné reklamace.

Pokud:

 • u zboží, které Vás zajímá, nenajdete tabulku s rozměry
 • zajímá Vás jiný rozměr
 • nejste si jisti, jakou zvolit velikost
 • potřebujete poradit se střihem nebo poradit s doladěním kompletu

neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím:

 • on-line chatu - je k dispozici pondělí - pátek cca od 9-17 hodin - najdete ho v pravém dolním rohu webu, využít jej můžete i když jsem off-line. Na Váš dotaz odpovíme, co nejdříve to bude možné.
 • telefonicky viz sekce kontakt
 • e-mailem na info@freestyle-dance.cz
 • prostřednictvím kontaktního formuláře, který najdete také v sekci kontakt
 • zpráv na facebooku


Těšíme se na vaše dotazy :-)

NAKUPOVÁNÍ S NÁMI JE ZÁBAVA!